O Nas

Nasz firma od kilku lat działa na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek oświatowych, wykorzystując doświadczenia z wieloletniej pracy nauczycielskiej, systematycznie poszerzamy zakres naszych usług. Podstawową motywacją w naszej pracy jest stworzenie firmy, w której każdy klient jest traktowany indywidualnie i zawsze w pełni usatysfakcjonowany.
Staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości, służymy rzetelną informacją na temat oferowanych produktów, pozostawiając ostateczny wybór klientowi. Unikamy najtańszych rozwiązań, które prowadzą tylko i wyłącznie do proponowania najniższych cen.
Pragniemy, aby naszym atutem była gwarancja rzetelności, uczciwości, poczucia bezpieczeństwa, oraz wysoka jakość oferowanych produktów. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć wszystko, co jest potrzebne współczesnej szkole. Zapraszamy do współpracy szkoły, placówki oświatowe, firmy i osoby fizyczne. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Dla odbiorców hurtowych oraz stałych klientów oferujemy korzystne rabaty i promocje.  
W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 606 600 826 lub mailowy pomocedlaszkol@wp.pl służymy pomocą.

JEDNOSTKI BUDŻETOWE - PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

W dniu 1.06.13 nastąpiła zmiana cen produktów.Prosimy o potwierdzenie cen przed złożeniem zamówienia.


ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ