Test Czy akceptuję siebie? Zobacz większe

Test Czy akceptuję siebie?

Nowy

661,00 zł

Więcej wiadomości

Testy kariery to seria testów psychologicznych w formie programów komputerowych. Testy te stanowią element planowania własnej kariery, a także narzędzie pracy dla doradcy zawodowego.

Wszystkie nasze testy zostały skonstruowane zgodnie z metodologią budowania narzędzi diagnostycznych.
W badaniach normalizacyjnych przyjęte zostały najostrzejsze kryteria poziomu istotności (p < 0,001).
Badania normalizacyjne przeprowadzone zostały na bardzo dużych grupach populacji.
Testy nasze wykazują się wysoką rzetelnością (alfa Cronbacha zawiera się pomiędzy 0,6 a 0, 9) i trafnością diagnostyczną.

Testy pozwalają na ocenę różnych aspektów funkcjonowania związanych z wyborem ścieżki kariery. Mogą stanowić podstawę do rozmowy i wsparcia ze strony doradcy zawodowego.

Oprogramowanie umożliwia automatyczne przeprowadzenie badania, obliczenie wyników oraz uzyskanie wydruku stanowiącego słowny opis wyników. Wyniki testów można też zapisać do pliku. Dodatkowo w programie można znaleźć materiały związane z tematyką testu oraz spis przykładowych książek polecanych jako lektura dodatkowa.

Test „Czy akceptuję siebie?” jest narzędziem pozwalającym na poznanie poziomu akceptacji samego siebie. Umożliwia zrozumienie własnej osoby i sposobu, w jaki się siebie ocenia. Dzięki niemu możliwe jest uświadomienie sobie stosunku do samego siebie, co ma wpływ na zachowania w środowisku społecznym, rozwój potencjalnych możliwości oraz korygowanie własnych zachowań.Licencja na 5 lata na 10 stanowisk komputerowych w obrębie tylko jednej lokalizacji nabywcy.