Profesjonalna obsługa klienta - szkolenie na CD Zobacz większe

Profesjonalna obsługa klienta - szkolenie na CD

Nowy

306,27 zł

Więcej wiadomości

Kiedy zakończysz pracę z tym szkoleniem Twoje kontakty z klientami zyskają wyższą jakość, będziesz mógł czuć większą satysfakcję w relacjach z nimi. Posiądziesz zbiór wzorców i technik służących skutecznemu myśleniu i działaniu, zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci wybrać najbardziej korzystne zachowanie w danej sytuacji.
Tematyka szkolenia: Troska o klienta-dowiesz się jaki jest zasadniczy cel obsługi klienta, kim jest klient i dlaczego warto go dobrze obsługiwać. Istota Komunikacji- jak nawiązać dobry kontakt z klientem i jak poprowadzić go w odpowiadającym nam kierunku. Systemy reprezentacji- nabędziesz umiejętność dopasowania swojego słownictwa w zależności od stylu komunikowania się Twojego klienta. Komunikacja niewerbalna- poznasz gesty ciała i ich znaczenie w obsłudze klienta. Komunikacja werbalna- nauczysz się aktywnie słuchać, zadawać pytania i stosować parafrazę w celu porządkowania wypowiedzi klienta. Strategie obsługi klienta- poznasz różne postawy wobec klienta, czyli określone cechy różnych sposobów reagowania, myślenia i odczuwania w stosunku do niego. Typologia klienta- poznasz ich charakterystyczne typy i procedurę obsługi każdego z nich.
 
1 x CD
Szkolenie zawiera fragmenty filmu „Psychologia obsługi klienta” oraz „Savoir-vivre w pracy” o łącznej długości 19 minut oraz ponad 200 stron szkolenia, w tym 49 ćwiczeń i testów, animacje, zdjęcia.